Firma

Rozwiązania ewoluującego świata

Technologia zrewolucjonizowała sposób życia i prowadzenia działalności. Jej potencjał do zmiany świata na lepsze stanowi dla nas niewyczerpane źródło inspiracji. Naszym celem jest projektowanie rozwiązań, które kreują przyszłość i mają pozytywny wpływ na prace firm i ludzi. Wierzymy, że jedynym słusznym kierunkiem działania w dobie cywilizacji informacyjnej jest innowacyjność.

Już od 11 lat tworzymy i integrujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla sektora prywatnego i publicznego. Jesteśmy grupą entuzjastów nowoczesnych technologii, których kariery rozwijały się w globalnych przedsiębiorstwach technologicznych oraz spółkach integratorskich. Suma zdobytych doświadczeń pozwoliła nam zbudować elastyczny model organizacji, bazujący na najlepszych praktykach biznesowych, partnerskich relacjach i kulturze współpracy. Obecnie zatrudniamy ponad 70 specjalistów skupionych wokół sześciu kluczowych działów spółki.

Zmieniamy oblicze biznesu dzięki innowacyjności

Innowacyjność jest dla nas sposobem myślenia i postrzegania rzeczywistości. To także chęć doskonalenia i robienia rzeczy inaczej dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań.
Według nas innowacyjność polega również na pomaganiu organizacjom w rozwoju, nie tylko w kategoriach obrotów i zysków, ale również w wymiarze jakości i wydajności. Nasza filozofia pracy skupia się także na angażowaniu pracowników w rozwijanie nowych pomysłów, niezależnie od obszaru ich działania.
Będąc inwestorem w ramach funduszu e-Pionier i EdTech Hub Accelerator przy współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju wspieramy wdrażanie innowacyjnych modeli biznesowych, kreując wspólnie z innymi zupełnie nową wartość na rynku.

Ciągły rozwój

Rewolucja w technologii informacyjnej, dostęp do dużych zbiorów danych stawia przed organizacjami szereg wyzwań. Aby zachować konkurencyjność i utrzymać mocną pozycję firmy powinny ewoluować.

Stojąc w obliczu tych samych wyzwań, my także musimy ewoluować. Dlatego nieustannie się rozwijamy, śledzimy trendy, badamy potrzeby i wsłuchujemy się w głos ekspertów. Inwestujemy w rozwój własnej platformy technologicznej. Łączymy innowacyjność, eksperckie usługi doradcze oraz sprawdzone procesy. Analizujemy czynniki wpływające na funkcjonowanie przedsiębiorstw. Zebrane wnioski wykorzystujemy w celu doskonalenia portfolio spółki oraz dostarczania unikalnych rozwiązań naszym klientom.

Nasz zespół

Naszą największą wartością jest Zespół. Tworzą go specjaliści, za którymi stoi talent, nieszablonowe podejście do realizacji projektów informatycznych oraz unikalne kompetencje. Oprócz wiedzy, własnych ambicji i zapału do działania, każdy z nas posiada wyjątkową osobowość budującą niepowtarzalny charakter firmy.

Łączy nas pasja, a nasza praca stanowi dla nas niewyczerpane źródło inspiracji. Wiemy, że razem możemy więcej. Realizując wspólnie projekty dla największych firm i instytucji w Polsce mamy poczucie, że robimy coś ważnego i mamy wpływ na kształtowanie otaczającej nas rzeczywistości. Sukces naszych klientów daje nam motywację i multiplikuje naszą efektywność. Utwierdza nas również w przekonaniu, że nasza praca jest wartościowa i ma znaczenie dla innych.

Dołącz do nas - praca
Paweł Bociąga
Prezes Zarządu
Co jest pokusą dla cyberprzestępców?
Każdy komputer w sieci korporacyjnej z pewnością posiada funkcję pulpitu zdalnego. Co więcej, dział wsparcia technicznego regularnie przejmuje kontrolę nad laptopami użytkowników, aby zainstalować nowe oprogramowanie lub rozwiązać problem. Bardzo często również vendorzy posiadają zdalny dostęp do serwerów czy innych systemów, aby zapewnić zdalne wsparcie, co bez wątpienia jest doskonałą opcją obniżenia kosztów czy sposobem na zredukowanie zatrudnienia.

Blog

Zobacz pozostałe wpisy