Kariera

Odkrywaj z nami potencjał branży

Jesteśmy grupą entuzjastów nowoczesnych technologii. Nasza praca stanowi dla nas niewyczerpane źródło inspiracji. Realizując projekty dla największych firm i instytucji w Polsce możemy wpływać na kształtowanie otaczającej nas rzeczywistości.
Naszą największą wartością jest Zespół, będący ważnym ogniwem długofalowego sukcesu. Z dumą możemy powiedzieć, że każda osoba zatrudniona w Symmetry dzięki swoim unikalnym umiejętnościom wnosi niepowtarzalną wartość w budowanie DNA Spółki. Zależy nam na rekrutowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu najlepszych talentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom rozwiązania najwyższej jakości, możemy wdrażać innowacyjne pomysły i osiągać najlepsze wyniki.

Dlaczego warto z nami pracować?

Stworzyliśmy miejsce pracy, w którym każdy znajdzie dla siebie możliwość realizacji swoich zawodowych pasji. Promujemy kreatywność, zachęcamy do dyskusji i aktywnego rozwiązywania problemów. Umożliwiamy rozwój, dbamy o dobre relacje i efektywne procesy pracy.

Dajemy możliwość uczenia się, wzmacniania kompetencji i zdobywania cennych, różnorodnych doświadczeń, które kształtują karierę. Nasza działalność oparta jest na kulturze innowacji, uczciwości, pasji i szacunku. Stawiamy na pracę zespołową, dzielenie się wiedzą i pomysłami oraz dialog. Proponujemy elastyczny model działania. Koncentrujemy się na generowaniu wyników biznesowych, niezależnie od miejsca wykonywania pracy. Każdego dnia spędzamy ze sobą osiem godzin, będąc dla siebie nie tylko współpracownikami, ale również kolegami z jednej drużyny i przyjaciółmi, którzy mają wspólną wizję pracy i tworzenia konkretnej wartości dla klientów.

Zapewniamy


  • prywatną opiekę medyczną
  • wyjazdy integracyjne
  • udział w imprezach i spotkaniach firmowych
  • korzystanie z kursów, szkoleń i konferencji
  • pracę w ramach różnych zespołów nad rozwojem umiejętności
  • dostęp do najnowszych technologii i koncepcji biznesowych
  • wysokiej klasy narzędzia pracy dopasowane do charakteru wykonywanych zadań
Jeśli jesteś entuzjastą nowych technologii, chcesz rozwijać swoje zawodowe kompetencje, masz talent, poczucie humoru i myślisz nieszablonowo, w Symmetry znajdziesz wymarzone warunki pracy. Szukamy osób takich jak Ty. Wiemy, że wartość firmy tworzą ludzie i potrafimy ich docenić. Miła i partnerska atmosfera pracy, uznanie dla twórczego zaangażowania to filary naszej HR polityki. Jeśli nasze zasady są spójne z Twoimi – dołącz do zespołu Symmetry!

OfertyPracyKaruzela

Aktualne oferty

Masz pytania? Napisz do nas:
[email protected]