Blog

Blogi

RSS
symmetry

Według szerokiego grona ekspertów jest to obecnie najbardziej progresywna technologia Postęp w informatyce kwantowej może pozytywnie wpłynąć na przykład na medycynę w kontekście tworzenia nowych genetycznie dopasowanych terapii czy badań DNA. 

Czytaj więcej
symmetry

Z obserwacji wynika, że coraz więcej organizacji uruchamia aplikacje kontenerowe. Wpływ na taki stan rzeczy ma z pewnością fakt, że na przestrzeni ostatnich lat Kubernetes przeszedł pewną ewolucję stając się standardem zarządzania aplikacjami kontenerowymi. 

Czytaj więcej
symmetry

Diagnoza stanu bezpieczeństwa, przegląd procedur, inwentaryzacja zasobów sieci pozwala namierzyć luki w systemach, wykryć potencjalne zagrożenia i stworzyć plan działania na okoliczność sytuacji kryzysowej.

Czytaj więcej
symmetry

Gangi ransomware rozkręcają się na dobre. Obecnie można wyróżnić kilku głównych „graczy” na tym polu. Sprawdźmy! Jedna z nich to Hive, która pojawiła się w czerwcu 2021 r. To niezwykle agresywna grupa atakująca sektor opieki zdrowotnej.  

Czytaj więcej
symmetry

Zarządzana usługa Security Operations Center (SOC-as-a-Service) nowej generacji. 

Czytaj więcej
symmetry

Według prognozy firmy Gartner w 2022 roku będą dominowały inwestycje w sztuczną inteligencję, chmurę, bezpieczeństwo, a także inżynierię. 

Czytaj więcej

Jak sztuczna inteligencja zmienia firmy?

Obecnie ilość gromadzonych i przetwarzanych informacji jest większa niż kiedykolwiek wcześniej. Fakt ten w pewien sposób rewolucjonizuje sposób działania organizacji. Firmy wykorzystują zaawansowaną analitykę, aby uzyskać przewagę konkurencyjną na swoich rynkach, nieustannie zmieniając modele biznesowe w miarę rozwoju technologii w tym obszarze. Przyjrzyjmy się, w jaki sposób oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji i machine learningu zmienia analitykę biznesową i czego możemy się spodziewać po AI w kontekście przyszłości.