Rozwijamy technologie jutra
Wyodrębniliśmy w naszej ofercie sześć głównych obszarów. Funkcjonują one osobno, a jednocześnie pozostają ze sobą w ścisłej korelacji.
  • Rozwiązania Infrastrukturalne
  • Cyberbezpieczeństwo
  • Budowa i Rozwój Oprogramowania
  • Analityka Biznesowa
  • Wsparcie i Utrzymanie Rozwiązań
  • Konsulting IT
zrealizowanych z sukcesem projektów
100+
ekspertów i ekspertek
70+
wiele lat doświadczeń
12
lokalizacje firmy
2

Symmetry w liczbach

przeczytaj więcej o nas

Wydawca treści

null Członkostwo w SoDA - Software Development Association Poland

Członkostwo w SoDA - Software Development Association Poland

Symmetry dołączyło do SoDA (Software Development Association Poland) - Organizacji Pracodawców Usług IT, która powstała w 2018 r. z inicjatywy firm reprezentujących wymienioną wyżej branżę. Głównym motorem jej działania jest potrzeba networkingu i wymiany doświadczeń wśród firm zrzeszonych w jej strukturach.

SoDA skupia wokół siebie ponad sto podmiotów z kapitałem polskim i zagranicznym. W ich gronie znajdują się zarówno większe organizacje, osiągające roczny obrót powyżej 50 milionów złotych, jak i mniejsze firmy, które dopiero podbijają rynek. Ponadto współpracuje z instytucjami odpowiedzialnymi za legislację i interesy branży, m.in. z Ministerstwem Cyfryzacji, Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Polsko-Holenderską Izbą Gospodarczą czy Polską Izbą Informatyki Medycznej.
Poprzez swoją aktywność związaną z realizacją badań i analiz, opracowywaniem raportów tematycznych czy organizacją szkoleń SoDA tworzy platformę wymiany wiedzy między firmami członkowskimi promując i wzmacniając jednocześnie wizerunek Polski na świecie w obszarze wytwarzania oprogramowania i usług IT.
Paweł Bociąga
Prezes Zarządu
Co jest pokusą dla cyberprzestępców?
Każdy komputer w sieci korporacyjnej z pewnością posiada funkcję pulpitu zdalnego. Co więcej, dział wsparcia technicznego regularnie przejmuje kontrolę nad laptopami użytkowników, aby zainstalować nowe oprogramowanie lub rozwiązać problem. Bardzo często również vendorzy posiadają zdalny dostęp do serwerów czy innych systemów, aby zapewnić zdalne wsparcie, co bez wątpienia jest doskonałą opcją obniżenia kosztów czy sposobem na zredukowanie zatrudnienia.

Blog

Zobacz pozostałe wpisy

Partnerzy