Rozwijamy technologie jutra
Wyodrębniliśmy w naszej ofercie sześć głównych obszarów. Funkcjonują one osobno, a jednocześnie pozostają ze sobą w ścisłej korelacji.
  • Rozwiązania Infrastrukturalne
  • Cyberbezpieczeństwo
  • Budowa i Rozwój Oprogramowania
  • Analityka Biznesowa
  • Wsparcie i Utrzymanie Rozwiązań
  • Konsulting IT
zrealizowanych z sukcesem projektów
100+
ekspertów i ekspertek
70+
wiele lat doświadczeń
12
lokalizacje firmy
2

Symmetry w liczbach

przeczytaj więcej o nas

Wydawca treści

null Symmetry po raz trzeci Gold Partnerem Huawei

Symmetry po raz trzeci Gold Partnerem Huawei

Symmetry już po raz trzeci zostało wyróżnione w programie partnerskim Huawei, uzyskując status Złotego Partnera. Jest to efekt znakomitych wyników sprzedażowych oraz unikalnych kompetencji w obszarze systemów serwerowych, pamięci masowych oraz rozwiązań sieciowych Huawei.

Spółka spełniła wszystkie wymagania stawiane Złotym Partnerom w zakresie kompetencyjnym, wsparcia przed- i posprzedażowego oraz niezbędnej certyfikacji (HCPA, HCSA oraz CSP dla wybranej linii produktowej) dotyczącej obszaru implementacyjnego i wsparcia sprzedaży. Status Huawei Tier 2 Gold Partner to najwyższy poziom partnerstwa, gwarantujący profesjonalną obsługę, wysokiej klasy kadrę inżynierską oraz potencjał do wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych projektów w oparciu o technologię Huawei. Warto podkreśli, że obecnie w programie partnerskim Huawei jest siedem firm o statusie Gold, w tym Symmetry.
Spółka należy do grona partnerów technologicznych Huawei od 2011 r., realizując projekty dla największych firm i instytucji w Polsce z wykorzystaniem produktów producenta. Przypomnijmy, że firma przeprowadziła modernizację urządzeń sieci LAN w Oddziałach i Jednostkach Terenowych ZUS w oparciu o technologię Huawei. Wartość kontraktu przekroczyła wówczas 38 mln zł brutto. Symmetry zrealizowało także pierwszą na rynku polskim komercyjną dostawę macierzy dyskowych typu All-Flash Huawei Dorado 6000 V3 dla Centrum Informatyki Resortu Finansów. Co więcej, w 2021 r. spółka jako pierwsza w Europie, w tym w regionie Huawei CEE & Nordic wdrożyła rozwiązanie oparte o macierz Huawei OceanStor Dorado 18000 V6, będącą obecnie największym na świecie systemem dyskowym. Wartość projektu stanowiła nieco ponad 28 mln zł brutto. Firma posiada rozległe doświadczenie w pracy z najbardziej złożonymi i wymagającymi środowiskami IT. Z jej rozwiązań skorzystało do tej pory ponad 100 firm i instytucji w Polsce. Symmetry angażuje się w realizację złożonych wdrożeń dla biznesu, a także uczestniczy w najciekawszych projektach z zakresu cyfryzacji w kraju.
Paweł Bociąga
Prezes Zarządu
Co jest pokusą dla cyberprzestępców?
Każdy komputer w sieci korporacyjnej z pewnością posiada funkcję pulpitu zdalnego. Co więcej, dział wsparcia technicznego regularnie przejmuje kontrolę nad laptopami użytkowników, aby zainstalować nowe oprogramowanie lub rozwiązać problem. Bardzo często również vendorzy posiadają zdalny dostęp do serwerów czy innych systemów, aby zapewnić zdalne wsparcie, co bez wątpienia jest doskonałą opcją obniżenia kosztów czy sposobem na zredukowanie zatrudnienia.

Blog

Zobacz pozostałe wpisy

Partnerzy