Rozwijamy technologie jutra
Wyodrębniliśmy w naszej ofercie sześć głównych obszarów. Funkcjonują one osobno, a jednocześnie pozostają ze sobą w ścisłej korelacji.
  • Rozwiązania Infrastrukturalne
  • Cyberbezpieczeństwo
  • Budowa i Rozwój Oprogramowania
  • Analityka Biznesowa
  • Wsparcie i Utrzymanie Rozwiązań
  • Konsulting IT
zrealizowanych z sukcesem projektów
100+
ekspertów i ekspertek
70+
wiele lat doświadczeń
12
lokalizacje firmy
2

Symmetry w liczbach

przeczytaj więcej o nas

Wydawca treści

null Symmetry ponownie wyróżnione przez Huawei

Symmetry ponownie wyróżnione przez Huawei

Podobnie jak w minionym roku Symmetry otrzymało nagrodę w kategorii „Outstanding Business Partner of the Year 2021” podczas tegorocznej konferencji Huawei Eco Connect Poland 2021.

Jest to wyróżnienie za najlepsze wyniki sprzedażowe rozwiązań pamięci masowej. Docenione zostały również wysokie kompetencje techniczne, doświadczenie Spółki w prowadzeniu złożonych projektów bazujących na macierzach Huawei oraz liczne sukcesy we wspieraniu klientów w zakresie zaawansowanych rozwiązań storagowych w oparciu o technologię producenta. Przyznaną statuetkę odebrał podczas gali towarzyszącej temu wydarzeniu Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry.
Otrzymane wyróżnienie jest symbolem osiągnięć na wspólnej drodze technologicznego rozwoju i stanowi dobre podsumowanie doskonale układającej się współpracy między Symmetry a Huawei, trwającej już od 11 lat. Współpracując z Huawei, realizujemy projekty dla największych firm i instytucji w Polsce w obszarze pamięci masowych, rozwiązań serwerowych oraz technologii sieciowych. Symmetry może poszczycić się doświadczeniem w pracy z najbardziej złożonymi i wymagającymi środowiskami IT. Jako pierwsi w Polsce, przeprowadziliśmy komercyjną dostawę macierzy dyskowych typu All-Flash Dorado 6000 V3 oraz szereg projektów storage’owych. Co więcej, w tym roku Symmetry jako pierwszy integrator w Europie, w tym w regionie Huawei CEE & Nordic wdrożyło rozwiązanie oparte o macierz Huawei OceanStor Dorado 18000 V6. Warto podkreślić, że jest to obecnie największy na świecie system dyskowy. Przypomnijmy, że w zeszłym roku podczas Huawei Eco Connect Symmetry otrzymało nagrodę w kategorii „Outstanding Storage Sales Partner of the Year 2020” za najlepsze wyniki sprzedażowe z zakresu pamięci masowych, nie tylko w ostatnich miesiącach, ale w ostatnich latach, jak również fantastyczne kompetencje i doświadczenie potwierdzone w realizacji wielu projektów opartych na rozwiązaniach storagowych Huawei.
Paweł Bociąga
Prezes Zarządu
Co jest pokusą dla cyberprzestępców?
Każdy komputer w sieci korporacyjnej z pewnością posiada funkcję pulpitu zdalnego. Co więcej, dział wsparcia technicznego regularnie przejmuje kontrolę nad laptopami użytkowników, aby zainstalować nowe oprogramowanie lub rozwiązać problem. Bardzo często również vendorzy posiadają zdalny dostęp do serwerów czy innych systemów, aby zapewnić zdalne wsparcie, co bez wątpienia jest doskonałą opcją obniżenia kosztów czy sposobem na zredukowanie zatrudnienia.

Blog

Zobacz pozostałe wpisy

Partnerzy