Oferta pracy

OfertyPracy

Service Desk Analyst

Poszukujemy

Dołącz do nas, jeśli jesteś osobą

  • komunikatywną i lubisz pracować w zespole
  • dyspozycyjną i proaktywną
  • dokładną i świetnie zorganizowaną
  • potrafiącą pracować pod presją czasu

Mile widziane:

  • doświadczenie z zakresu konfigurowania i prowadzenia testów automatycznych (np. JMeter)
  • doświadczenie w roli DevOps
  • znajomość podstawowych funkcji GitLab, BitBucket, SVN
  • znajomość podstaw tworzenia skryptów systemowych (bash, cmd, powershell)
  • znajomość podstaw użytkowania i konfigurowania ActiveDirectory
  • znajomość podstaw SQL
  •  i wiele innych – na tym stanowisku zagospodarujemy wszystkie Twoje umiejętności techniczne

Oferujemy

  • korzystanie z kursów, szkoleń i konferencji
  • wysokiej klasy narzędzia pracy dopasowane do charakteru wykonywanych zadań
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • prywatną opiekę medyczną
  • MultiSport
  • naukę języków obcych m.in. angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego
  • miłą atmosferę pracy - w naszym Teamie naprawdę się lubimy :)

Twoje zadania

  • udzielanie wsparcia w zakresie obsługi aplikacji/systemów dziedzinowych użytkownikom biznesowym i administratorom
  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od użytkowników za pośrednictwem systemu obiegu incydentów (JIRA, HPSM) i telefonicznie
  •  replikowanie błędów i testowanie funkcjonalne wydań systemów
  • udział w tworzeniu baz wiedzy, rozwiązań oraz dokumentacji i instrukcji systemów

FormularzAplikacjiCv

To pole jest wymagane.
Plik PDF wymagany.
W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami: [email protected]