Oferta pracy

OfertyPracy

Senior Java Developer

Poszukujemy

Poszukujemy osób posiadających:

  • bardzo dobrą znajomość zagadnień Programowania Obiektowego w Java i wzorców projektowych

  • doświadczenie w pracy z technologiami: JEE, JPA, EJB lub Spring, Hibernate, REST, SOAP, systemem kontroli wersji GIT

  • praktyczną wiedzę z zakrseu DRY, SOLID, KISS

  • bardzo dobrą znajomość relacyjnych baz danych, PL/SQL i ORM

  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych

  • doświadczenie w DDD, TDD, Microservices, REST, SOAP

Mile widziana znajomość

  • JBoss Fuse, Apache Felix, Apache Camel

  • serwerów aplikacyjnych RedHat JBoss/Wildfly, IBM WebSphere lub Oracle GlassFish

Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • wyjazdy integracyjne
  • udział w imprezach i spotkaniach firmowych
  • korzystanie z kursów, szkoleń i konferencji
  • pracę w ramach różnych zespołów nad rozwojem umiejętności
  • dostęp do najnowszych technologii i koncepcji biznesowych
  • wysokiej klasy narzędzia pracy dopasowane do charakteru wykonywanych zadań

Twoje zadania

  • projektowanie i rozwój nowoczesnych web aplikacji w Java
  • tworzenie przejrzystego i czytelnego kodu, który sam się dokumentuje
  • dotrzymywanie terminów
  • dzielenie się wiedzą i pozytywne nastawienie do projektów

FormularzAplikacjiCv

To pole jest wymagane.
Plik PDF wymagany.
W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami: [email protected]