Oferta pracy

OfertyPracy

Młodszy Analityk Service Desk

Poszukujemy

Jakie kompetencje będą potrzebne na tym stanowisku?

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i proaktywność
  • dokładność, samodyscyplina i świetna organizacji własnej pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • rok doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie z zakresu konfigurowania i prowadzenia testów automatycznych (np. JMeter)
  • doświadczenie w roli DevOps
  • znajomość podstawowych funkcji GitLab, BitBucket, SVN
  • znajomość podstaw tworzenia skryptów systemowych (bash, cmd, powershell)
  • podstawowa diagnostyka sieci w kontekście działania aplikacji
  • podstawowa znajomość języka SQL
  • znajomość podstaw użytkowania i konfigurowania ActiveDirectory
  • i wiele innych – na tym stanowisku zagospodarujemy wszystkie Twoje umiejętności techniczne

Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • wyjazdy integracyjne
  • udział w imprezach i spotkaniach firmowych
  • korzystanie z kursów, szkoleń i konferencji
  • dostęp do najnowszych technologii i koncepcji biznesowych
  • wysokiej klasy narzędzia pracy dopasowane do charakteru wykonywanych zadań

Twoje zadania

  • Udzielanie wsparcia w zakresie obsługi aplikacji/systemów dziedzinowych użytkownikom biznesowym i administratorom
  • Przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od użytkowników za pośrednictwem systemu obiegu incydentów (JIRA, HPSM) i telefonicznie
  • Replikowanie błędów i testowanie funkcjonalne wydań systemów
  • Udział w tworzeniu baz wiedzy, rozwiązań oraz dokumentacji i instrukcji systemów

FormularzAplikacjiCv

To pole jest wymagane.
Plik PDF wymagany.
W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami: [email protected]