Oferta pracy

OfertyPracy

IT Service Desk Specialist (1st Line Support)

Poszukujemy

Poszukujemy osób posiadających:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (informatyka i kierunki pokrewne)
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze wsparcia IT w oparciu o system Service Desk
  • umiejętność obsługi, diagnozowania zgłoszeń
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz awarii z dziedziny IT
  • znajomość pakietu Microsoft Office (mile widziana umiejętności pisania skryptów Windows)
  • znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows Serwer i usługi Active Directory
  • zdolność przejmowania inicjatywy, dociekliwość, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji interpersonalnych oraz swobodę w kontaktach telefonicznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną i Multisport
  • wyjazdy integracyjne
  • udział w imprezach i spotkaniach firmowych
  • korzystanie z kursów, szkoleń i konferencji
  • pracę w ramach różnych zespołów nad rozwojem umiejętności
  • dostęp do najnowszych technologii i koncepcji biznesowych
  • wysokiej klasy narzędzia pracy dopasowane do charakteru wykonywanych zadań

Twoje zadania

  • przyjmowanie, rejestrowanie i obsługa zgłoszeń (pierwsza linia wsparcia technicznego)
  • telefoniczne oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie wybranych aplikacji, oprogramowania
  • monitoring i reakcja na zdarzenia otrzymywane z systemów monitorujących
  • samodzielne rozwiązywanie zaistniałych problemów oraz współpraca z pracownikami realizującymi zadania w ramach II linii wsparcia
  • dbanie o wysoką jakość komunikacji i dotrzymanie ustalonego poziomu świadczenia usług (SLA)
  • informowanie użytkowników o statusach zgłoszeń oraz opracowywanie raportów

FormularzAplikacjiCv

To pole jest wymagane.
Plik PDF wymagany.
W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami: [email protected]