Oferta pracy

OfertyPracy

Account Manager

Poszukujemy

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób posiadających:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży IT
  • ogólną wiedzę z zakresu rozwiązań IT
  • wykształcenie wyższe, optymalnie o profilu informatycznym lub ekonomicznym
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodyscyplinę i zaangażowanie
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem
  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • umiejętność analizy wymagań klienta
  • orientację na rozwój i sprzedaż
  • dobrą znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • profesjonalny system szkoleń
  • stały kontakt z największymi dostawcami rozwiązań IT na świecie
  • elastyczny model zatrudnienia
  • atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do uzyskiwanych wyników

Twoje zadania

  • rozwój portfela klientów
  • reprezentowanie firmy podczas spotkań handlowych
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • koordynacja i przygotowywanie ofert handlowych
  • aktywne współuczestnictwo w realizacji polityki sprzedażowej firmy
  • analiza potrzeb oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania

FormularzAplikacjiCv

To pole jest wymagane.
Plik PDF wymagany.
W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami: [email protected]