Oferta pracy

OfertyPracy

.NET Developer

Poszukujemy

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób posiadających:

  • praktyczną znajomość C#, ASP.NET, .Net Core, Redis, MongoDB, SQL (Oracle), Docker, JavaScript, TypeScript
  • praktyczną znajomość relacyjnych baz danych (MSSQL, Oracle) oraz ORM (Entity Framework)
  • umiejętności analityczne, rozumienie procesów biznesowych i ich implementacji w aplikacji
  • chęć dzielenia się wiedzą i pozytywne nastawienie do projektów

Dodatkowo docenimy

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty w technologiach Microsoft
  • praktyczną znajomość .NET Core, IDCS oraz Vue.js
  • znajomość Node.js, React.js, Nuxt.js
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • chęć rozwoju, poznawania nowych technologii i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • MultiSport
  • udział w imprezach i spotkaniach firmowych
  • korzystanie z kursów, szkoleń i konferencji
  • pracę w ramach różnych zespołów nad rozwojem umiejęctności
  • dostęp do najnowszych technologii i koncepcji biznesowych
  • wysokiej klasy narzędzia pracy dopasowane do charakteru wykonywanych zadań

Twoje zadania

  • projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji webowych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych
  • tworzenie przejrzystego i czytelnego kodu
  • dotrzymywanie terminów
  • udział w zespole Scrum

FormularzAplikacjiCv

To pole jest wymagane.
Plik PDF wymagany.
W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami: [email protected]