Oferta pracy

Software Tester

Pooszukujemy

Do naszego biura w Warszawie i Kielcach poszukujemy osób posiadających:
  • dobrą znajomość języka angielskiego umożliwiającą pracę z dokumentacją techniczną
  • znajomość Jira lub innego bugtrackera
  • zdolność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w pisaniu dokumentacji testowej (plan testów, scenariusz testowy, raporty z testów)
  • dobrą znajomość MS Office
  • znajomość systemu Windows i/lub Linux
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziana
  • znajomość narzędzi typu Selenium, Selenium WebDriver, JUnit
  • znajomość zagadnień automatyzacji testów
  • znajomość SQL
  • umiejętność programowania
  • znajomość podstaw obsługi Enterprise Architekt

Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • wyjazdy integracyjne
  • udział w imprezach i spotkaniach firmowych
  • korzystanie z kursów, szkoleń i konferencji
  • pracę w ramach różnych zespołów nad rozwojem umiejęctności
  • realizacja projektów zgodnie ze Scrum
  • wykonywanie testów i zgłaszanie znalezionych problemów
  • weryfikowanie rozwiązań funkcjonalnych
  • współpraca z zespołem developerów
  • automatyzacja testów
  • pisanie dokumentacji testowej

Twoje zadania

  • zarządzanie systemami operacyjnymi Linux ( RHEL/CENTOS)
  • zarządzanie procesami Continuous Integration oraz Continuous Delivery (GitLab CI/CD)
  • zarządzanie systemami kontroli wersji Git, GitLab
  • administracja serwerami aplikacji JAVA (m.in. Tomcat, Jboss)
  • zarządzanie rozwiązaniami monitorowania Zabbix
  • administracja Elasticsearch

Formularz

W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami: [email protected]