Oferta pracy

Administrator IT - DevOps

Poszukujemy

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób posiadających:
  • minimum 1 rok doświadczenia w administrowaniu systemami IT lub DevOps
  • praktyczną znajomość systemów Linux (RHEL), Docker, procesów i narzędzi Continuous Integration oraz Continuous Delivery
  • doświadczenie w pracy z technologiami: Linux, GitLab, CI/CD, PostgreSQL, MS SQL, MariaDB, Jboss, WildFly, Tomcat, Ansible, Elasticseach, Kibana, Logstash
  • mile widziana wiedza z zakresu Vmware, OpenStack oraz środowiska Microsoft Windows (np. Active Directory, ADFS)
  • mile widziana znajomość Oracle IDCS
  • chęć ciągłego rozwoju, zaangażowanie oraz motywacja do pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną

Dodatkowym atutem będzie znajomość
  • SonarQube
  • Nexus
  • Zabbix
  • Gravitee
  • Jira

Oferujemy

  • udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych firm i instytucji w Polsce
  • dostęp do wiedzy i zaawansowanych technologii
  • pracę w oparciu o metodykę Agile
  • wysokiej jakości sprzęt do pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • MultiSport

Twoje zadania

  • zarządzanie systemami operacyjnymi Linux (RHEL/CENTOS)
  • zarządzanie procesami Continuous Integration oraz Continuous Delivery (GitLab CI/CD)
  • zarządzanie systemami kontroli wersji Git, GitLab
  • administracja serwerami aplikacji JAVA (m.in. Tomcat, Jboss)
  • zarządzanie rozwiązaniami monitorowania min. Zabbix
  • administracja ElasticSearch
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Formularz

W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami: [email protected]