Aktualności

Wydawca treści

null Symmetry po raz czwarty Gold Partnerem Huawei

Symmetry po raz czwarty Gold Partnerem Huawei

Symmetry już po raz czwarty uzyskało status Gold Partnera Huawei w ramach programu partnerskiego. Wyróżnienie jest przyznawane firmom, które mogą się poszczycić znakomitymi wynikami sprzedażowymi oraz unikalnymi kompetencjami w obszarze systemów serwerowych, pamięci masowych oraz rozwiązań sieciowych Huawei.

Status Gold Partner to najwyższy poziom partnerstwa, gwarantujący profesjonalną obsługę, wysokiej klasy kadrę inżynierską oraz potencjał do wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych projektów w oparciu o technologię Huawei.
Spółka należy do grona partnerów technologicznych Huawei od 2011 r., realizując projekty dla największych firm i instytucji w Polsce z wykorzystaniem produktów producenta. Przypomnijmy, że firma przeprowadziła modernizację urządzeń sieci LAN w Oddziałach i Jednostkach Terenowych ZUS w oparciu o technologię Huawei. Wartość kontraktu przekroczyła wówczas 38 mln zł brutto. Symmetry zrealizowało także pierwszą na rynku polskim komercyjną dostawę macierzy dyskowych typu All-Flash Huawei Dorado 6000 V3 dla Centrum Informatyki Resortu Finansów. Co więcej, w 2021 r. spółka jako pierwsza w Europie, w tym w regionie Huawei CEE & Nordic wdrożyła rozwiązanie oparte o macierz Huawei OceanStor Dorado 18000 V6, będącą obecnie największym na świecie systemem dyskowym. Wartość projektu stanowiła nieco ponad 28 mln zł brutto. Firma posiada rozległe doświadczenie w pracy z najbardziej złożonymi i wymagającymi środowiskami IT. Warto podkreślić, że Symmetry uzyskało status Gold Partnera w latach: 2019, 2021, 2022 oraz 2023. Spółka jest także laureatem nagrody w kategorii: Outstanding Public Sector Cooperation of the Year 2022 Outstanding Storage Sales Partner 2020 Outstanding Business Partner 2021 - Storage Sales Outstanding Reseller 2014.