Aktualności

Wydawca treści

null Huawei Eco Connect - wyróżnienie dla Symmetry

Huawei Eco Connect - wyróżnienie dla Symmetry

W tym roku mieliśmy przyjemność być Platynowym Partnerem konferencji Huawei Eco Connect. Hasło przyświecające tegorocznej edycji brzmiało: „Tech World in Your Hands”. Spotkanie było doskonałą okazją do poznania najnowszych trendów oraz rozwiązań ze świata ICT.

Podczas Gali nagród, Huawei uhonorowało swoich Partnerów za wyjątkowe projekty i szczególne osiągnięcia. Symmetry kolejny rok z rzędu otrzymało wyróżnienie w kategorii „Outstanding Public Sector Cooperation of the Year 2022" za najlepsze wyniki sprzedażowe rozwiązań pamięci masowej na przestrzeni ostatnich lat. Nasza współpraca z Huawei trwa od ponad dekady. Realizujemy wspólnie projekty w obszarze pamięci masowych, jak również rozwiązań serwerowych oraz technologii sieciowych.
Symmetry jest potrójnym zdobywcą statusu Gold Partnera Huawei w latach: 🏆2019 🏆2021 🏆2022 laureatem nagrody w kategorii: • Outstanding Storage Sales Partner 2020 r. • Outstanding Business Partner 2021 r. – Storage Sales • Outstanding Reseller 2014 r. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostały m.in. najnowsze technologie Huawei z obszaru chipsetów, dysków SSD, NVMe, karta do komunikacji w sieci SAN i NAS do wszystkich pamięci masowych Huawei. Odbyły się również sesje dedykowane kluczowej technologii dla data center od Huawei – technologii All Flash. W trakcie konferencji został przedstawiony najnowszy raport IDC „Macierze AFA jako fundament budowy organizacji ery cyfrowej”. Przedstawiono najważniejsze wnioski z raportu, który analizuje wyzwania z jakimi zmagają się przedsiębiorstwa w Polsce w zakresie efektywności przechowywania danych oraz na co stawiają w procesie transformacji cyfrowej. Warto podkreślić, że w ostatnim roku portfolio Huawei w obszarze pamięci masowych zostało wzbogacone o dwa kluczowe produkty: kompleksowe urządzenie do backupu danych oparte na technologii flash – OceanProtect oraz nową generację macierzy hybrydowych OceanStor New-Gen Hybrid Flash, będące rozwinięciem linii macierzy All-Flash OceanStor Dorado V6.