Aktualności

Wydawca treści

null Symmetry po raz trzeci Gold Partnerem Huawei

Symmetry po raz trzeci Gold Partnerem Huawei

Symmetry już po raz trzeci zostało wyróżnione w programie partnerskim Huawei, uzyskując status Złotego Partnera. Jest to efekt znakomitych wyników sprzedażowych oraz unikalnych kompetencji w obszarze systemów serwerowych, pamięci masowych oraz rozwiązań sieciowych Huawei.

Spółka spełniła wszystkie wymagania stawiane Złotym Partnerom w zakresie kompetencyjnym, wsparcia przed- i posprzedażowego oraz niezbędnej certyfikacji (HCPA, HCSA oraz CSP dla wybranej linii produktowej) dotyczącej obszaru implementacyjnego i wsparcia sprzedaży. Status Huawei Tier 2 Gold Partner to najwyższy poziom partnerstwa, gwarantujący profesjonalną obsługę, wysokiej klasy kadrę inżynierską oraz potencjał do wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych projektów w oparciu o technologię Huawei. Warto podkreśli, że obecnie w programie partnerskim Huawei jest siedem firm o statusie Gold, w tym Symmetry.
Spółka należy do grona partnerów technologicznych Huawei od 2011 r., realizując projekty dla największych firm i instytucji w Polsce z wykorzystaniem produktów producenta. Przypomnijmy, że firma przeprowadziła modernizację urządzeń sieci LAN w Oddziałach i Jednostkach Terenowych ZUS w oparciu o technologię Huawei. Wartość kontraktu przekroczyła wówczas 38 mln zł brutto. Symmetry zrealizowało także pierwszą na rynku polskim komercyjną dostawę macierzy dyskowych typu All-Flash Huawei Dorado 6000 V3 dla Centrum Informatyki Resortu Finansów. Co więcej, w 2021 r. spółka jako pierwsza w Europie, w tym w regionie Huawei CEE & Nordic wdrożyła rozwiązanie oparte o macierz Huawei OceanStor Dorado 18000 V6, będącą obecnie największym na świecie systemem dyskowym. Wartość projektu stanowiła nieco ponad 28 mln zł brutto. Firma posiada rozległe doświadczenie w pracy z najbardziej złożonymi i wymagającymi środowiskami IT. Z jej rozwiązań skorzystało do tej pory ponad 100 firm i instytucji w Polsce. Symmetry angażuje się w realizację złożonych wdrożeń dla biznesu, a także uczestniczy w najciekawszych projektach z zakresu cyfryzacji w kraju.