Aktualności

Wydawca treści

null Symmetry po raz kolejny ze statusem Huawei Gold Partner

Symmetry po raz kolejny ze statusem Huawei Gold Partner

Symmetry po raz kolejny znalazło się w wąskim gronie firm z najwyższym wyróżnieniem w programie partnerskim Huawei. Oznacza to, że spółka uzyskała znakomite wyniki sprzedażowe i posiada wysoki poziom kompetencji w zakresie systemów serwerowych, pamięci masowych oraz rozwiązań sieciowych Huawei.

- Współpracując z Huawei realizujemy projekty dla największych firm i instytucji w Polsce w obszarze pamięci masowych, jak również rozwiązań serwerowych oraz technologii sieciowych. Najwyższy poziom partnerstwa jest symbolem osiągnięć na wspólnej drodze technologicznego rozwoju naszych firm i stanowi wyraz doskonale układającej się współpracy trwającej między naszymi firmami już od dekady – komentuje Paweł Bociąga, Prezes Zarządu Symmetry Sp. z o.o. Symmetry spełniło wszystkie wymagania stawiane Złotym Partnerom w zakresie kompetencyjnym, wsparcia przed- i posprzedażowego oraz niezbędnej certyfikacji (HCPA, HCSA oraz CSP dla wybranej linii produktowej) dotyczącej obszaru implementacyjnego i wsparcia sprzedaży.
Status Huawei Tier 2 Gold Partner to najwyższy poziom partnerstwa, gwarantujący profesjonalną obsługę, wysokiej klasy kadrę inżynierską oraz potencjał do wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych projektów w oparciu o technologię Huawei. Warto podkreśli, że obecnie w programie partnerskim Huawei jest sześć firm o statusie Gold, w tym Symmetry. Spółka należy do grona partnerów technologicznych Huawei od 2011 r., realizując projekty dla największych firm i instytucji w Polsce z wykorzystaniem produktów producenta. Przypomnijmy, że firma przeprowadziła modernizację urządzeń sieci LAN w Oddziałach i Jednostkach Terenowych ZUS w oparciu o technologię Huawei. Wartość kontraktu przekroczyła wówczas 38 mln zł brutto. Symmetry zrealizowało także pierwszą na rynku polskim komercyjną dostawę macierzy dyskowych typu All-Flash Huawei Dorado 6000 V3 dla Centrum Informatyki Resortu Finansów. Spółka posiada rozległe doświadczenie w pracy z najbardziej złożonymi i wymagającymi środowiskami IT. Z jej rozwiązań skorzystało do tej pory ponad 100 firm i instytucji w Polsce. Symmetry angażuje się w realizację złożonych wdrożeń dla biznesu, a także uczestniczy w najciekawszych projektach z zakresu cyfryzacji w kraju.