Blog

Blogs

Najnowszy moduł Cynet Centralized Log Management

Logi mogą być kopalnią wiedzy na temat zagrożeń i ataków. Ich ręczna obsługa może stać się poważnym obciążeniem w kontekście czasu i zasobów. Cynet CLM pozwala szybko i efektywnie zarządzać, analizować i wykorzystywać logi w celu lepszej ochrony organizacji. Nie trzeba już przeszukiwać niezliczonej ilości źródeł. Cynet umożliwia scentralizowane zarządzanie logami z poziomu pojedynczego pulpitu nawigacyjnego.

Cynet Centralized Log Management 

 

Automatycznie gromadzi logi o najwyższym priorytecie, niezbędne do szybkiego i dokładnego wykrywania zagrożeń w całym środowisku.

 

Możliwości, jakie daje Cynet CLM:

 

  • Identyfikacja zagrożeń i anomalii za pomocą intuicyjnych narzędzi analizy i wizualizacji
  • Uproszczenie analizy kryminalistycznej w celu zbadania i odkrycia ukrytych komponentów ataku
  • Wykonywanie niestandardowych raportów, aby pomóc w ocenie i wykazaniu zgodności z normami branżowymi
  • Wykorzystanie wydajnych zapytań i filtrów do szczegółowej i dokładnej analizy.
  • Zachowanie logów w Cynet CLM, aby pomóc w spełnieniu wymogów zgodności

 

 

Zwizualizowana analiza logów za pomocą intuicyjnych wykresów i pulpitów nawigacyjnych

 

Łatwe tworzenie wykresów i dashboardów w celu uzyskania wglądu w logi. Zaawansowane wykresy pozwalają natychmiast dostrzec anomalie i trendy, dzięki czemu można szybko wskazać i rozwiązać problem.

 

Analiza logów za pomocą intuicyjnego, spójnego interfejsu użytkownika

 

Przeglądanie, sortowanie, pytanie, filtrowanie i korelowanie zdarzeń z zapór sieciowych, AD, punktów końcowych itd. za pomocą pojedynczego pulpitu nawigacyjnego, dzięki czemu bardzo szybko można odkryć ukryte zagrożenia.

Nie trzeba tracić czasu na żmudne przeszukiwanie ogromnej ilości logów oraz ręczne zbieranie i korelowanie dowodów. Co istotne, żadne krytyczne dane nie zostaną przeoczone.

 

Dogłębny wgląd w logi za pomocą jednego kliknięcia

 

Dzięki integracji krytycznych danych dziennika z Cynet CLM, można uzyskać wgląd w szczegółowe informacje dla każdego zdarzenia za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto nie ma potrzeby przechodzenia pomiędzy wieloma źródłami logów i interfejsami z Cynet CLM.

 

Więcej: www.cynet.com

More Blog Entries

thumbnail

Jak sztuczna inteligencja zmienia firmy?

Obecnie ilość gromadzonych i przetwarzanych informacji jest większa niż kiedykolwiek wcześniej. Fakt ten w pewien sposób rewolucjonizuje sposób działania organizacji. Firmy wykorzystują zaawansowaną analitykę, aby uzyskać przewagę konkurencyjną na swoich rynkach, nieustannie zmieniając modele biznesowe w miarę rozwoju technologii w tym obszarze. Przyjrzyjmy się, w jaki sposób oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji i machine learningu zmienia analitykę biznesową i czego możemy się spodziewać po AI w kontekście przyszłości.