Blog

Blogs

RSS
symmetry

Według najnowszych prognoz jednej z wiodących firm analityczno-badawczych w 2023 r. będą królować superaplikacje, sztuczna inteligencja, bezprzewodowość oraz zrównoważony rozwój.

Czytaj więcej
symmetry

Pula środków przeznaczanych na bezpieczeństwo informacji i zarządzanie ryzykiem wzrośnie o 11,3%, do ponad 188,3 mld USD w 2023 r. Za poszerzeniem budżetu na cybersecurity przemawia praca zdalna i hybrydowa, wykorzystanie chmury obliczeniowej i przejście z VPN na dostęp do sieci o zerowym zaufaniu.

Czytaj więcej
symmetry

Zarządzana usługa Security Operations Center (SOC-as-a-Service) nowej generacji. 

Czytaj więcej
symmetry

Według prognozy firmy Gartner w 2022 roku będą dominowały inwestycje w sztuczną inteligencję, chmurę, bezpieczeństwo, a także inżynierię. 

Czytaj więcej
symmetry

Logi mogą być kopalnią wiedzy na temat zagrożeń i ataków. Ich ręczna obsługa może stać się poważnym obciążeniem w kontekście czasu i zasobów. Cynet CLM pozwala szybko i efektywnie zarządzać, analizować i wykorzystywać logi w celu lepszej ochrony organizacji. Nie trzeba już przeszukiwać niezliczonej ilości źródeł. Cynet umożliwia scentralizowane zarządzanie logami z poziomu pojedynczego pulpitu nawigacyjnego.

Czytaj więcej
symmetry

Wśród wielu firm panuje przekonanie, że natywne rozwiązania Office 365 dają wystarczającą ochronę danych. Czy na pewno? Otóż Microsoft gwarantuje wysoką dostępność. Ale zabezpieczenie danych leży po stronie organizacji. Niniejszy artykuł odpowiada na pytanie: na czym polega Shared Responsibility Model i ochrona danych O365, i dlaczego warto postawić na platformę Commvault?

Czytaj więcej

Jak sztuczna inteligencja zmienia firmy?

Obecnie ilość gromadzonych i przetwarzanych informacji jest większa niż kiedykolwiek wcześniej. Fakt ten w pewien sposób rewolucjonizuje sposób działania organizacji. Firmy wykorzystują zaawansowaną analitykę, aby uzyskać przewagę konkurencyjną na swoich rynkach, nieustannie zmieniając modele biznesowe w miarę rozwoju technologii w tym obszarze. Przyjrzyjmy się, w jaki sposób oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji i machine learningu zmienia analitykę biznesową i czego możemy się spodziewać po AI w kontekście przyszłości.