Oferta pracy

PMO Specialist

Poszukujemy

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby posiadającej:
  • co najmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub jako członek zespołu projektowego
  • znajomość metodyki zarządzania projektami (mile widziana certyfikacja PRINCE2, lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami)
  • udokumentowane doświadczenie we wsparciu kierowników projektu
  • dobrą znajomość Teams, MS SharePoint (w zakresie prowadzenia biblioteki dokumentacji projektowej), MS PowerPoint oraz MS Excel (znajomość MS Project będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność określania priorytetów oraz efektywnej realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • wyjazdy integracyjne
  • udział w imprezach i spotkaniach firmowych
  • korzystanie z kursów, szkoleń i konferencji
  • pracę w ramach różnych zespołów nad rozwojem umiejętności
  • dostęp do najnowszych technologii i koncepcji biznesowych
  • wysokiej klasy narzędzia pracy dopasowane do charakteru wykonywanych zadań

Twoje zadania

  • administrowanie dokumentacją projektu, prowadzeniu rejestrów obiegu dokumentacji projektowej oraz rejestru zmian (wypełnianie raportów)
  • wsparcie Kierowników Projektów
  • bieżąca kontrola przebiegu projektów zgodnie z przyjętym modelem, standardami i kryteriami
  • przygotowywanie raportów, prezentacji, notatek ze spotkań i protokołów
  • sprawne zarządzanie procesem komunikacji projektowej

Formularz

W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami: [email protected]