Oferta pracy

Maintenance & Support Systems Specialist

Poszukujemy

Do naszego biura w Warszawie i Łodzi poszukujemy osób posiadających:
  • znajomość technologii: -> Java 8, JSF, Hibernate, REST, SOAP, JEE, SQL
  • znajomość narzędzi: GIT, JIRA, Maven
  • dobrą znajomość języka angielskiego, umożliwiającą pracę z dokumentacją techniczną
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz priorytetyzacji zadań

Mile widziana
  • znajomość technologii: JBoss, JBoss FUSE ESB, Liferay, Vaadin
  • doświadczenie zawodowe w Service Desk
  • chęć rozwoju, poznawania nowych technologii i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • wyjazdy integracyjne
  • udział w imprezach i spotkaniach firmowych
  • korzystanie z kursów, szkoleń i konferencji
  • pracę w ramach różnych zespołów nad rozwojem umiejęctności
  • realizacja projektów zgodnie ze Scrum
  • wykonywanie testów i zgłaszanie znalezionych problemów
  • weryfikowanie rozwiązań funkcjonalnych
  • współpraca z zespołem developerów
  • automatyzacja testów
  • pisanie dokumentacji testowej

Twoje zadania

  • utrzymanie systemu
  • wdrażanie i utrzymanie nowego oprogramowania
  • analiza błędów oraz utrzymanie wysokiej dostępności rozwiązania
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • dotrzymywanie terminów
  • wsparcie Service Desk

Form

W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami: [email protected]