Oferta pracy

Java Developer

Poszukujemy

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób posiadających:
  • minimum trzyletnie doświadczenie komercyjne w zespole wytwarzającym oprogramowanie
  • wyższe wykształcenie informatyczne (preferowany kierunek Inżynieria Oprogramowania)
  • dobrą znajomość zagadnień Programowania Obiektowego w Java i wzorców projektowych
  • doświadczenie w pracy z technologiami: JEE, JPA, EJB lub Spring, Hibernate, REST, SOAP, OSGi, systemem kontroli wersji GIT
  • znajomość serwerów aplikacyjnych RedHat JBoss/Wildfly, IBM WebSphere lub Oracle GlassFish oraz korzystanie z DRY, SOLID, KISS
  • dobrą znajomość relacyjnych baz danych, PL/SQL i ORM
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych i znajomość zagadnień transakcyjności
  • dobrą znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziana
  • znajomość JBoss Fuse, Apache Felix, Apache Camel
  • chęć rozwoju, poznawania nowych technologii i podnoszenia zawodowych kompetencji

Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • wyjazdy integracyjne
  • udział w imprezach i spotkaniach firmowych
  • korzystanie z kursów, szkoleń i konferencji
  • pracę w ramach różnych zespołów nad rozwojem umiejętności
  • dostęp do najnowszych technologii i koncepcji biznesowych
  • wysokiej klasy narzędzia pracy dopasowane do charakteru wykonywanych zadań

Twoje zadania

  • projektowanie i rozwój nowoczesnych web aplikacji w Java
  • tworzenie przejrzystego i czytelnego kodu, który sam się dokumentuje
  • udział w zespole Scrum
  • dzielenie się wiedzą i pozytywne nastawienie do projektów

Form

W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami: [email protected]