Oferta pracy

Business Analyst

Poszukujemy

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób posiadających:
  • doświadczenie w realizacji projektów informatycznych na stanowisku analityka lub młodszego analityka
  • wysokie umiejętności analityczne
  • umiejętność tworzenia oraz koordynacji procesu wytwarzania dokumentacji projektowej
  • praktyczne doświadczenie w modelowaniu narzędzi Enterprise Architect i Visual Paradigm
  • dobrą znajomość języka UML i notacji BPMN
  • dobrą organizację pracy, metodyczność, samodzielność i skrupulatność
  • otwarty umysł, chęć nauki i rozwoju zawodowego

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z systemami sektora publicznego
  • użyteczna znajomość języka SQL lub innych aktualnych języków programowania

Oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną
  • wyjazdy integracyjne
  • udział w imprezach i spotkaniach firmowych
  • korzystanie z kursów, szkoleń i konferencji
  • pracę w ramach różnych zespołów nad rozwojem umiejętności
  • dostęp do najnowszych technologii i koncepcji biznesowych
  • wysokiej klasy narzędzia pracy dopasowane do charakteru wykonywanych zadań

Twoje zadania

  • analiza procesów biznesowych w celu ich implementacji w systemach informatycznych
  • współpraca z klientem przy realizacji projektów
  • tworzenie pełnego spektrum dokumentacji projektowej
  • współpraca z zespołem technicznym w charakterze Product Owner`a
  • prowadzenie zadań w projektach związanych z rozwojem systemów informatycznych
  • koordynacja testów zmian w systemach informatycznych

Form

W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami: [email protected]